Vybrat rok:  Vybrat kategorii:
 Vybrat rok:  Vybrat závodníka:
 Vybrat rok:
 Vybrat soutěž:
 Vybrat rok:  Vybrat klub:
 Vybrat rok:

Nominace "Českého svazu karate Goju ryu, z.s."

pro MČR Goju Ryu 2021

Karate Agility Chlapci do 5 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1RichardKozub NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36

Karate Agility Chlapci do 7 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Jan-TadeášBouma NIDOSHINKAN Dojo, z.s.63
2LukášBurget Klub karate - dó Bruntál, z.s.36

Karate Agility Děvčata do 7 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AadyaPitta NIDOSHINKAN Dojo, z.s.90
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.90
3LeonaPardyová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
4SáraKaštylová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
5IzabelaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12
5VeronikaKozubová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12
7KarolínaKonopčíková KODOKAI BRNO z.s.9

Karate Agility Ml. žáci 8-9 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.81
2OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
3DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.39
4TadeášHaša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
4FilipHolšan K4 Hodonín, z.s.27
6AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO24
7RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.19
8FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO18
9OliverTalaš Karate Klub Kyjov12
9DominikLaštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž12
11JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.6
12DavidOneata TARO KAN, z.s.4
13AndrejKobzík Karate Club Dragons Rosice z.s.3
14LadislavŽenata K4 Hodonín, z.s.2

Karate Agility Ml. žákyně 8-9 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.63
2DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.36
2AdrianaKuchtová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
2AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.36
5ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.22
6SofiePitzingerová K4 Hodonín, z.s.18
7LeontýnaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12
7BarboraVeselá K4 Hodonín, z.s.12
9Karolína-AnnaStrnadová K4 Hodonín, z.s.6
10EmmaRaušerová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.3
11SáraŘehořová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.2

Karate Agility Ml. žáci 10-11 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.36
1MichalVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
1EliášKobzík Karate Club Dragons Rosice z.s.36
4DalimilDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.27
4JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica27
4AntonínPolášek K4 Hodonín, z.s.27
7DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
7OndřejFuksa K4 Hodonín, z.s.18

Karate Agility Ml. žákyně 10-11 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.51
2AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.45
3JulieZedníčková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
3AdrianaJordánová K4 Hodonín, z.s.36
5AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO30
5MonikaČajková Karate Klub Kyjov30
7NicolKocourková K4 Hodonín, z.s.27
8ŠárkaZicháčková Karate Klub Kyjov12
9LillienLacková Karate Club Dragons Rosice z.s.9
10VivienLacková Karate Club Dragons Rosice z.s.4

Karate Agility St. žákyně 12-13 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
2AdélaBlumensteinováOddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
2KarolínaDobiášová K4 Hodonín, z.s.27
4AdélaChaloupková Karate Klub Kyjov18

Karate Agility St. žáci 12-13 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
2RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2LiborBabušík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
2MichaelWoff Karate Club Dragons Rosice z.s.36

Kihon Ido Chlapci do 7 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Jan-TadeášBouma NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72

Kihon Ido Děvčata do 7 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.108
2AadyaPitta NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
3KarolínaKonopčíková KODOKAI BRNO z.s.27
3SáraKaštylová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
5LeonaPardyová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
5IzabelaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kihon Ido Ml. žákyně 8-9 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.45
1DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.45
3NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.36
3AdrianaKuchtová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
3EmmaRaušerová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
6AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
7LeontýnaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
8Karolína-AnnaStrnadová K4 Hodonín, z.s.9
9BarboraVeselá K4 Hodonín, z.s.4

Kihon Ido Ml. žáci 8-9 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.108
2RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
3DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
3OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO36
5AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
6TadeášHaša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž18
7FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO9
7DavidOneata TARO KAN, z.s.9
9AndrejKobzík Karate Club Dragons Rosice z.s.4

Kihon Ido Ml. žáci 10-11 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
1MichalVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
1AntonínPolášek K4 Hodonín, z.s.36
4DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.27
4JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica27
4EliášKobzík Karate Club Dragons Rosice z.s.27
7DalimilDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.18
7FilipPechtor Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž18
7Tomᚊebestík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž18
7MichaelMlčoch K4 Hodonín, z.s.18
7OndřejFuksa K4 Hodonín, z.s.18

Kihon Ido Ml. žákyně 10-11 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.72
1MonikaČajková Karate Klub Kyjov72
3AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.45
4JulieZedníčková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
5AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO18
5NicolKocourková K4 Hodonín, z.s.18
7AdrianaJordánová K4 Hodonín, z.s.9

Kihon Ido St. žákyně 12-13 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
2AdélaBlumensteinováOddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
2KarolínaDobiášová K4 Hodonín, z.s.27
4AdélaChaloupková Karate Klub Kyjov18

Kihon Ido St. žáci 12-13 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
2RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2LiborBabušík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
2MichaelWoff Karate Club Dragons Rosice z.s.36

Kumite Balloon Chlapci do 7 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Jan-TadeášBouma NIDOSHINKAN Dojo, z.s.63
2LukášBurget Klub karate - dó Bruntál, z.s.36

Kumite Balloon Děvčata do 7 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.108
2AadyaPitta NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
3KarolínaKonopčíková KODOKAI BRNO z.s.27
4LeonaPardyová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
4SáraKaštylová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
6IzabelaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9

Kumite Balloon Ml. žákyně 8-9 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.63
2AdrianaKuchtová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
2SofiePitzingerová K4 Hodonín, z.s.36
4ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.27
4NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
6LeontýnaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
6EmmaRaušerová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
6BarboraVeselá K4 Hodonín, z.s.18
9AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.9

Kumite Balloon Ml. žáci 8-9 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO72
2MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.63
3AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
4FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO45
5OliverTalaš Karate Klub Kyjov18
5DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.18
5TadeášHaša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž18
5LadislavŽenata K4 Hodonín, z.s.18
9JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9
9RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9

Kumite Balloon Ml. žáci 10-11 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
1MichalVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
1AntonínPolášek K4 Hodonín, z.s.36
4DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.27
4JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica27
4OndřejFuksa K4 Hodonín, z.s.27
7FilipPechtor Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž18
7Tomᚊebestík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž18
7MichaelMlčoch K4 Hodonín, z.s.18
7EliášKobzík Karate Club Dragons Rosice z.s.18

Kumite Balloon Ml. žákyně 10-11 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.90
2NicolKocourková K4 Hodonín, z.s.36
3JulieZedníčková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
3MonikaČajková Karate Klub Kyjov27
3AdrianaJordánová K4 Hodonín, z.s.27
6ŠárkaZicháčková Karate Klub Kyjov18
6AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO18
8AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.9

Kumite Balloon St. žáci 12-13 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
2MichaelWoff Karate Club Dragons Rosice z.s.36
3RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
3LiborBabušík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27

Kumite Balloon St. žákyně 12-13 let (9-7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
2AdélaBlumensteinováOddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
2KarolínaDobiášová K4 Hodonín, z.s.27
4AdélaChaloupková Karate Klub Kyjov18

Kata Beginner Děvčata do 7 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.108
2AadyaPitta NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54

Kata Beginner Ml. žáci 8-9 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.108
2AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
3OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO45
3RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.45
5FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO36
6JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9
6AndrejKobzík Karate Club Dragons Rosice z.s.9

Kata Beginner Ml. žákyně 8-9 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.63
2ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.54
3DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.36
3AdrianaKuchtová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
5AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.27

Kata Beginner Ml. žákyně 10-11 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.72
2AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO45
2MonikaČajková Karate Klub Kyjov45

Kata Beginner Ml. žáci 10-11 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
1MichalVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
1EliášKobzík Karate Club Dragons Rosice z.s.36
4DalimilDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.27
4JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica27
6DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.18

Kata Beginner St. žákyně 12-13 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
2AdélaChaloupková Karate Klub Kyjov27

Kata Beginner St. žáci 12-13 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
2MichaelWoff Karate Club Dragons Rosice z.s.36
3RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite Beginner Děvčata do 7 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.108
2AadyaPitta NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54

Kumite Beginner Ml. žáci 8-9 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO63
2AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
3RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.45
3FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO45
5OliverTalaš Karate Klub Kyjov36
6DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.27
7JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
7AndrejKobzík Karate Club Dragons Rosice z.s.18

Kumite Beginner Ml. žákyně 8-9 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.72
2ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.45
3NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.36
3AdrianaKuchtová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
5AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.27

Kumite Beginner Ml. žáci 10-11 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
1MichalVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36
1AntonínPolášek K4 Hodonín, z.s.36
4DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.27
4JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica27
4OndřejFuksa K4 Hodonín, z.s.27
7EliášKobzík Karate Club Dragons Rosice z.s.18

Kumite Beginner Ml. žákyně 10-11 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO45
2AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.36
2MonikaČajková Karate Klub Kyjov36
2AdrianaJordánová K4 Hodonín, z.s.36
5NicolKocourková K4 Hodonín, z.s.27
6ŠárkaZicháčková Karate Klub Kyjov18

Kumite Beginner St. žákyně 12-13 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
2AdélaChaloupková Karate Klub Kyjov27
2KarolínaDobiášová K4 Hodonín, z.s.27

Kumite Beginner St. žáci 12-13 let (8-7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.63
2RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2MichaelWoff Karate Club Dragons Rosice z.s.36
4LiborBabušík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27

Kata jednotlivci Ml. žáci 7-9 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO81
2OndřejUxa Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.54
3MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.40.5
4JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
5FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO13.5

Kata jednotlivci Ml. žákyně 7-9 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.54
1KarinKrúžekováHanko Kai karate klub Senica54
3DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.40.5
3StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5
5NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.27

Kata jednotlivci Ml. žákyně 10-11 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.94.5
2IvaKlvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
4MarkétaHrušková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž40.5
5AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27

Kata jednotlivci Ml. žáci 10-11 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.108
2MatějKounek L.F. CLUB KARATE, z.s.40.5
2MichalVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.40.5
4JakubKounek L.F. CLUB KARATE, z.s.27
4JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica27
4TomášVrbecký Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27

Kata jednotlivci Starší žákyně 12-13 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.81
2EditaPohlová BUDO KAN, z.s.54
2BáraŠmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
4RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.40.5
4Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.40.5
6VandaHvězdová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
6KateřinaUrbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.27
8KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13.5
8RozárieCieslarová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž13.5
10JanaJanečková L.F. CLUB KARATE, z.s.6
10ValérieŘačáková L.F. CLUB KARATE, z.s.6

Kata jednotlivci Starší žáci 12-13 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MichalBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.81
2AdamRaušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
3JosefMrázek L.F. CLUB KARATE, z.s.40.5
3AlexKnap Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž40.5
5MatyášŘačák L.F. CLUB KARATE, z.s.27
5NikolasDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.27
5VlastimilOndra Klub karate - dó Bruntál, z.s.27
8MartinVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.13.5

Kata jednotlivci Dorostenky 14-15 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.67.5
2Alice-JanaKirschnerová BUDO KAN, z.s.54
2HanaBřezovjáková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž54
4KateřinaNováková Karate Klub Kyjov40.5
4SabinaSmékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.40.5
4VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5
7KarolínaŠlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
8JanaStropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO13.5
8PavlínaRybnikárová Hanko Kai karate klub Senica13.5

Kata jednotlivci Dorostenci 14-15 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
1MichalKomín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec54
1DavidBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.54
1IgorLaštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž54
5OndřejHaša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž40.5
6RobinŠkranc Karate Club Dragons Rosice z.s.27
6FilipPosolda Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
8ViktorČástek BUDO KAN, z.s.13.5
8TomášPuzrla L.F. CLUB KARATE, z.s.13.5

Kata jednotlivci Juniorky 16-17 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetraHlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.94.5
2MagdalénaTrtíková BUDO KAN, z.s.54
3ValentýnaMacková Klub karate - dó Bruntál, z.s.40.5
4MichaelaHolotňáková TJ TŽ Třinec27

Kata jednotlivci Junioři 16-17 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
1OldřichVašíček BUDO KAN, z.s.54
3TomášSámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.40.5

Kata jednotlivci Ženy 16+ let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetraHlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.67.5
2MagdalénaTrtíková BUDO KAN, z.s.54
2PetraŠtenclová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
4MonikaBlešová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž40.5
5TerezaVašíčková BUDO KAN, z.s.27
6ValentýnaMacková Klub karate - dó Bruntál, z.s.13.5

Kata jednotlivci Muži 16+ let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1OndřejKříž Karate Club Dragons Rosice z.s.54
1VítMasař Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.54
3OndřejHoráček Karate Club Dragons Rosice z.s.40.5
3OldřichVašíček BUDO KAN, z.s.40.5
5TomášSámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.27

Kumite jednotlivci Ml. žáci 7-9 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO108
2FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO81
3RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
3JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite jednotlivci Ml. žákyně 7-9 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanaFialová Karate Klub Kyjov108
2AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO40.5
2KarinKrúžekováHanko Kai karate klub Senica40.5
4StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite jednotlivci Ml. žáci 10-11 let -38 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.108
2LukášMacháček Karate Klub Kyjov67.5
2JanHájek Karate Klub Kyjov67.5
4MichalVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.27

Kumite jednotlivci Ml. žáci 10-11 let +38 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov108
2JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica40.5

Kumite jednotlivci Ml. žákyně 10-11 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.108
2KamilaTranová Karate Klub Kyjov54
3IvaKlvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.40.5
3MarkétaHrušková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž40.5
5TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov27
5AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
7AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.13.5

Kumite jednotlivci St. žákyně 12-13 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaRypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
1AmálieStrmisková Karate Klub Kyjov54
3BarboraPastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec40.5
3KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5
5VandaHvězdová Karate Club Dragons Rosice z.s.33
6ValérieŘačáková L.F. CLUB KARATE, z.s.27
6Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.27
6NatálieKellerová KODOKAI BRNO z.s.27
9RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.13.5
9ZuzanaHalmová L.F. CLUB KARATE, z.s.13.5
9PetraFialová Karate Klub Kyjov13.5
9BáraŠmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13.5
13JanaJanečková L.F. CLUB KARATE, z.s.6

Kumite jednotlivci St. žáci 12-13 let +45 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MatějHekele K4 Hodonín, z.s.94.5
2MatyášŘačák L.F. CLUB KARATE, z.s.54
3JanŠtefánekTJ TŽ Třinec40.5
4ŠtěpánMoudrý Karate Klub Kyjov27
4VlastimilOndra Klub karate - dó Bruntál, z.s.27
6RadovanZerzavý Klub karate - dó Bruntál, z.s.13.5

Kumite jednotlivci St. žáci 12-13 let -45 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MichalBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.108
2JosefMrázek L.F. CLUB KARATE, z.s.40.5
2MartinVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.40.5
4AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite jednotlivci Dorostenci 14-15 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.67.5
2TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.60
3FilipAndres BUDO KAN, z.s.54
3MichalKomín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec54
5PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO40.5
6OndřejHaša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
7MartinLuža Karate Klub Kyjov13.5
7RobinŠkranc Karate Club Dragons Rosice z.s.13.5
7ViktorČástek BUDO KAN, z.s.13.5
7TomášPuzrla L.F. CLUB KARATE, z.s.13.5

Kumite jednotlivci Dorostenky 14-15 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NikolaVoksová Klub karate - dó Bruntál, z.s.81
2VanessaOsouchová Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
3Alice-JanaKirschnerová BUDO KAN, z.s.40.5
3VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5
5KateřinaNováková Karate Klub Kyjov27
5JanaStropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
5NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
5TerezaNosková Karate Klub Kyjov27
9SabinaSmékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.19.5
10AdélaBábíčková Karate Klub Kyjov13.5

Kumite jednotlivci Junioři 16-17 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DenisVodička Klub karate - dó Bruntál, z.s.108
2OndřejHoráček Karate Club Dragons Rosice z.s.40.5
2OldřichVašíček BUDO KAN, z.s.40.5
4PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
4ŠimonCícha Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
4TomášSámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.27

Kumite jednotlivci Juniorky 16-17 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetraHlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
1MichaelaHolotňáková TJ TŽ Třinec54
3KateřinaPjosová TJ TŽ Třinec40.5
4ValentýnaMacková Klub karate - dó Bruntál, z.s.27

Kumite jednotlivci Ženy 18+ let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdélaMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.108
2NelaBrázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s.40.5

Kumite jednotlivci Muži 18+ let +78 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexVodička Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
1MartinPřidal Akademie Karate Valašské Klobouky z. s.54
3JiříHilčer Karate Klub Kyjov40.5

Kumite jednotlivci Muži 18+ let -78 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipDvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s.108
2AlexVodička Klub karate - dó Bruntál, z.s.81
3OndřejHoráček Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3OndřejKříž Karate Club Dragons Rosice z.s.27