Vybrat rok:  Vybrat kategorii:
 Vybrat rok:  Vybrat závodníka:
 Vybrat rok:
 Vybrat soutěž:
 Vybrat rok:  Vybrat klub:
 Vybrat rok:

Nominace "Českého svazu karate Goju ryu, z.s."

pro MČR Goju Ryu 2021

Karate Agility Chlapci do 7 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Jan-TadeášBouma NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36

Karate Agility Děvčata do 7 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AadyaPitta NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2LeonaPardyová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
3StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
4IzabelaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12
5KarolínaKonopčíková KODOKAI BRNO z.s.9

Karate Agility Ml. žáci 8-9 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.36
2DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.27
3OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO18
4OliverTalaš Karate Klub Kyjov12
5RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9

Karate Agility Ml. žákyně 8-9 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.36
2DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.18
4LeontýnaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12

Karate Agility Ml. žáci 10-11 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.36
2DalimilDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Karate Agility Ml. žákyně 10-11 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
2AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27

Karate Agility St. žáci 12-13 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kihon Ido Chlapci do 7 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Jan-TadeášBouma NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36

Kihon Ido Děvčata do 7 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2KarolínaKonopčíková KODOKAI BRNO z.s.27
3LeonaPardyová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
4IzabelaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
5AadyaPitta NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9

Kihon Ido Ml. žákyně 8-9 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.36
2DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.18
4LeontýnaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kihon Ido Ml. žáci 8-9 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.36
2RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
3DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.18
4OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO18

Kihon Ido Ml. žáci 10-11 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3DalimilDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.18

Kihon Ido Ml. žákyně 10-11 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.36

Kihon Ido St. žáci 12-13 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite Balloon Chlapci do 7 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Jan-TadeášBouma NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36

Kumite Balloon Děvčata do 7 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2KarolínaKonopčíková KODOKAI BRNO z.s.27
3LeonaPardyová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
4AadyaPitta NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
5IzabelaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9

Kumite Balloon Ml. žákyně 8-9 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.36
2ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.18
4LeontýnaŠvecová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kumite Balloon Ml. žáci 8-9 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO36
2MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.27
3OliverTalaš Karate Klub Kyjov18
4DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.18

Kumite Balloon Ml. žáci 10-11 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.27

Kumite Balloon Ml. žákyně 10-11 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.36

Kumite Balloon St. žáci 12-13 let (9+7.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kata Beginner Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36

Kata Beginner Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.36
2OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
3RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kata Beginner Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.36
2NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.18

Kata Beginner Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2DalimilDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.18

Kata Beginner St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite Beginner Děvčata do 7 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36

Kumite Beginner Ml. žáci 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1OliverTalaš Karate Klub Kyjov36
2OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
3DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.18
4RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kumite Beginner Ml. žákyně 8-9 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.36
2ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.27
3NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.18

Kumite Beginner Ml. žáci 10-11 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.27

Kumite Beginner St. žáci 12-13 let (8+7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kata jednotlivci Ml. žáci 7-9 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54

Kata jednotlivci Ml. žákyně 7-9 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.54
2DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.40.5
3NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.27

Kata jednotlivci Ml. žákyně 10-11 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1IvaKlvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.40.5
3AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27

Kata jednotlivci Ml. žáci 10-11 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2MatějKounek L.F. CLUB KARATE, z.s.40.5
3JakubKounek L.F. CLUB KARATE, z.s.27

Kata jednotlivci Starší žákyně 12-13 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1EditaPohlová BUDO KAN, z.s.54
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.40.5
3NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27
4VandaHvězdová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
5BáraŠmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13.5
6Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.13.5
7JanaJanečková L.F. CLUB KARATE, z.s.6
8ValérieŘačáková L.F. CLUB KARATE, z.s.6

Kata jednotlivci Starší žáci 12-13 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MichalBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.54
2JosefMrázek L.F. CLUB KARATE, z.s.40.5
3MatyášŘačák L.F. CLUB KARATE, z.s.27
4NikolasDaněk Karate Club Dragons Rosice z.s.27

Kata jednotlivci Dorostenky 14-15 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Alice-JanaKirschnerová BUDO KAN, z.s.54
2KateřinaNováková Karate Klub Kyjov40.5
3NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
4KarolínaŠlechtová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
5VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13.5
6SabinaSmékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.13.5

Kata jednotlivci Dorostenci 14-15 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
2MichalKomín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec40.5
3DavidBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.27
4RobinŠkranc Karate Club Dragons Rosice z.s.27
5TomášPuzrla L.F. CLUB KARATE, z.s.13.5
6ViktorČástek BUDO KAN, z.s.13.5

Kata jednotlivci Juniorky 16-17 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MagdalénaTrtíková BUDO KAN, z.s.54
2PetraHlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.40.5

Kata jednotlivci Junioři 16-17 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54

Kata jednotlivci Ženy 16+ let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MagdalénaTrtíková BUDO KAN, z.s.54
2PetraHlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.40.5

Kata jednotlivci Muži 16+ let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1OndřejKříž Karate Club Dragons Rosice z.s.54
2OndřejHoráček Karate Club Dragons Rosice z.s.40.5

Kumite jednotlivci Ml. žáci 7-9 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
2FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO40.5

Kumite jednotlivci Ml. žákyně 7-9 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JanaFialová Karate Klub Kyjov54
2AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO40.5

Kumite jednotlivci Ml. žáci 10-11 let -38 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2LukášMacháček Karate Klub Kyjov40.5
3JanHájek Karate Club Dragons Rosice z.s.27

Kumite jednotlivci Ml. žáci 10-11 let +38 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov54

Kumite jednotlivci Ml. žákyně 10-11 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.54
2IvaKlvačová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.40.5
3KamilaTranová Karate Klub Kyjov27
4TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov27
5AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.13.5

Kumite jednotlivci St. žákyně 12-13 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaRypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
2BarboraPastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec40.5
3ValérieŘačáková L.F. CLUB KARATE, z.s.27
4Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.27
5ZuzanaHalmová L.F. CLUB KARATE, z.s.13.5
6RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.13.5
7VandaHvězdová Karate Club Dragons Rosice z.s.6
8JanaJanečková L.F. CLUB KARATE, z.s.6

Kumite jednotlivci St. žáci 12-13 let +45 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MatyášŘačák L.F. CLUB KARATE, z.s.54
2MatějHekele K4 Hodonín, z.s.40.5

Kumite jednotlivci St. žáci 12-13 let -45 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MichalBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.54
2JosefMrázek L.F. CLUB KARATE, z.s.40.5

Kumite jednotlivci Dorostenci 14-15 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipAndres BUDO KAN, z.s.54
2PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO40.5
3DavidBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.27
4MichalKomín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec27
5RobinŠkranc Karate Club Dragons Rosice z.s.13.5
6MartinLuža Karate Klub Kyjov13.5
7TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.6

Kumite jednotlivci Dorostenky 14-15 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VanessaOsouchová Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2Alice-JanaKirschnerová BUDO KAN, z.s.40.5
3KateřinaNováková Karate Klub Kyjov27
4NikolaVoksová Klub karate - dó Bruntál, z.s.27
5JanaStropková TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO13.5
6AdélaBábíčková Karate Klub Kyjov13.5
7SabinaSmékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6

Kumite jednotlivci Junioři 16-17 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DenisVodička Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2OndřejHoráček Karate Club Dragons Rosice z.s.40.5
3PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27

Kumite jednotlivci Juniorky 16-17 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetraHlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54

Kumite jednotlivci Ženy 18+ let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdélaMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2NelaBrázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s.40.5

Kumite jednotlivci Muži 18+ let +78 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexVodička Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2JiříHilčer Karate Klub Kyjov40.5

Kumite jednotlivci Muži 18+ let -78 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipDvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2AlexVodička Klub karate - dó Bruntál, z.s.40.5
3OndřejHoráček Karate Club Dragons Rosice z.s.27
4OndřejKříž Karate Club Dragons Rosice z.s.27