Vybrat rok:  Vybrat kategorii:
 Vybrat rok:  Vybrat závodníka:
 Vybrat rok:
 Vybrat soutěž:
 Vybrat rok:  Vybrat klub:
 Vybrat rok:

Nominace "Českého svazu karate Goju ryu, z.s."

pro MČR Goju Ryu 2024

Karate Agility Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SebastianŠAROCKÝ BUDO KAN, z.s.63
2SamuelPETULA Karate Klub Kyjov54
3ErikHARAŠTA Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27
4FrantišekHRNČÍŘ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.22
5ŠimonRADA BUDO KAN, z.s.12
6Jan-RagnarZÁBOJK4 Hodonín, z.s.9
7TobiasUHLÍŘ TJ TŽ Třinec6
8IvoHRUBÝ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3
9EliasHRUBÝ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.2

Karate Agility Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MilaSOUKUPOVÁ BUDO KAN, z.s.54
2MichaelaJORDANOVÁ K4 Hodonín, z.s.36
2AnetaZIKMUNDOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.36
4AlenaZBOŘILOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.30
5Viktorie-AdélaBOUMOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
6KateřinaMUSILOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12
7GabrielaVRÁTNÁ TJ TŽ Třinec9
8EvaČIHOUNKOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.6
9EliškaMÍČKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.4
9EmilyRÁKOCZYOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.4

Karate Agility Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TomášSABADAŠ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.72
2KryštofKRÁL Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
3VojtěchSMĚTÁK BUDO KAN, z.s.30
4FrantišekHANÁK L.F. CLUB KARATE, z.s.27
5DanielNAVRÁTIL Klub karate - dó Bruntál, z.s.22
6ÁdámSÁGHY Karate Club Dragons Rosice z.s.18
7AdamZIKMUND Karate Club Dragons Rosice z.s.10
8RadekDENEMARK L.F. CLUB KARATE, z.s.6
9ŠimonSEIFRIED Klub karate - dó Bruntál, z.s.4
9JanKŘÍŽ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž4
9LukášSÁGL BUDO KAN, z.s.4
12MaximŠTABLA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž2
12OndřejBÁČA L.F. CLUB KARATE, z.s.2
14JáchymGERHARDT Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.1
14MatějHORÁČEK Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.1

Karate Agility Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnežkaVRÁNOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2GabrielaBEŠÍKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
3AnetteJUNÁKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
3LucieDOHNÁLKOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27
5LeontýnaŠEBELOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.12
6EllaZATLOUKALOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž1
6TeaVÁLKOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.1

Karate Agility Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidKOVÁŘ Klub karate - dó Bruntál, z.s.63
2MatthiasKÜHNEL Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
3JosefŠKRHÁK Karate Klub Kyjov31
4PetrJORDAN K4 Hodonín, z.s.18
4ViktorPIROHA Hanko Kai karate klub Senica18
6DalimilVRÁNA Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
6DominikSLOVÁK Hanko Kai karate klub Senica12
8DaniilCHEREMUKHIN BUDO KAN, z.s.9
8VladimírŽENČÁK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.9
10DanielČECH Karate Club Dragons Rosice z.s.4
11DominikDEKAŘ K4 Hodonín, z.s.3
11JakubKOUREK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž3
13JanGABZDYL BUDO KAN, z.s.2
13TomášJANKOVIČ Hanko Kai karate klub Senica2
13TonyHA Karate Klub Kyjov2

Karate Agility Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LenkaBÄROVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.63
2SiennaPALKOVIČ Hanko Kai karate klub Senica36
3ValentinaWOLBERTOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18
4EmmaSTEHLÍKOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.1

Karate Agility St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Ivo-AlexanderKOLČAVA Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
1JakubSVOBODA Hanko Kai karate klub Senica54
1CuongNGUYEN-TIEN Karate Klub Kyjov54
4MarekFINDEJS BUDO KAN, z.s.21
4DominikALEXANDR Karate Klub Kyjov21
6JanSTRAKA L.F. CLUB KARATE, z.s.6
7JanNIDZWORSKI TJ TŽ Třinec4
8DavidVALA L.F. CLUB KARATE, z.s.3

Karate Agility St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikaBĚHALOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.72
2AnetaKUPKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
3KristýnaHAJDOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž21
4SabinaOUJESKÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.19
4JohanaHAJDÍKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž19
6KristýnaMATUŠKOVÁ K4 Hodonín, z.s.12
7MarkétaJANDOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.9
7VanesaKVAPILOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž9
9SoňaBRHELOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.7
10VeronikaGÁLOVÁ Karate Klub Kyjov4
10TerezaŠTÝBLOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.4
12YevaKRASNOVA L.F. CLUB KARATE, z.s.2

Kihon Ido Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SamuelPETULA Karate Klub Kyjov72
2FrantišekHRNČÍŘ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2SebastianŠAROCKÝ BUDO KAN, z.s.36
4ErikHARAŠTA Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27
5TobiasUHLÍŘ TJ TŽ Třinec18
6ŠimonRADA BUDO KAN, z.s.9
7Jan-RagnarZÁBOJK4 Hodonín, z.s.1

Kihon Ido Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MilaSOUKUPOVÁ BUDO KAN, z.s.72
2MichaelaJORDANOVÁ K4 Hodonín, z.s.27
2EliškaMÍČKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.27
2AlenaZBOŘILOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.27
2KateřinaMUSILOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
6Viktorie-AdélaBOUMOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
6EmilyRÁKOCZYOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.18
8AnetaZIKMUNDOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.9
9GabrielaVRÁTNÁ TJ TŽ Třinec1
9EvaČIHOUNKOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.1

Kihon Ido Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdamZIKMUND Karate Club Dragons Rosice z.s.54
2KryštofKRÁL Klub karate - dó Bruntál, z.s.45
3JanKŘÍŽ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž37
4LukášSÁGL BUDO KAN, z.s.28
5VítKECLÍK L.F. CLUB KARATE, z.s.18
5FrantišekHANÁK L.F. CLUB KARATE, z.s.18
7ÁdámSÁGHY Karate Club Dragons Rosice z.s.10
8ŠimonSEIFRIED Klub karate - dó Bruntál, z.s.9
8OndřejBÁČA L.F. CLUB KARATE, z.s.9
8RadekDENEMARK L.F. CLUB KARATE, z.s.9
11DanielNAVRÁTIL Klub karate - dó Bruntál, z.s.5
12MaximŠTABLA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž4
13VojtěchSMĚTÁK BUDO KAN, z.s.2

Kihon Ido Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnetteJUNÁKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
1AnežkaVRÁNOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
1LucieDOHNÁLKOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.36
4GabrielaBEŠÍKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.27
5TeaVÁLKOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18
5LeontýnaŠEBELOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18

Kihon Ido Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidKOVÁŘ Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2TonyHA Karate Klub Kyjov45
3JosefŠKRHÁK Karate Klub Kyjov28
3TomášJANKOVIČ Hanko Kai karate klub Senica28
5JakubKOUREK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž19
5MatthiasKÜHNEL Klub karate - dó Bruntál, z.s.19
7DominikSLOVÁK Hanko Kai karate klub Senica18
8VladimírŽENČÁK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.13
9ViktorPIROHA Hanko Kai karate klub Senica10
10PetrJORDAN K4 Hodonín, z.s.9
11DalimilVRÁNA Klub karate - dó Bruntál, z.s.5
11JanGABZDYL BUDO KAN, z.s.5
13OndřejNOVÁK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.4
14DominikDEKAŘ K4 Hodonín, z.s.2
15DaniilCHEREMUKHIN BUDO KAN, z.s.1

Kihon Ido Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LenkaBÄROVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.63
2SiennaPALKOVIČ Hanko Kai karate klub Senica36
3EmmaSTEHLÍKOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18
3ValentinaWOLBERTOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18

Kihon Ido St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Ivo-AlexanderKOLČAVA Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2CuongNGUYEN-TIEN Karate Klub Kyjov45
3JakubSVOBODA Hanko Kai karate klub Senica36
3MarekFINDEJS BUDO KAN, z.s.36
3JanSTRAKA L.F. CLUB KARATE, z.s.36
6DominikALEXANDR Karate Klub Kyjov10
7DavidVALA L.F. CLUB KARATE, z.s.1

Kihon Ido St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnetaKUPKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.45
1KristýnaHAJDOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž45
3DominikaBĚHALOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.37
4JohanaHAJDÍKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
5VanesaKVAPILOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž19
6MarkétaJANDOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.18
6KristýnaMATUŠKOVÁ K4 Hodonín, z.s.18
8SabinaOUJESKÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.10
9YevaKRASNOVA L.F. CLUB KARATE, z.s.9
10SoňaBRHELOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.2
11VeronikaGÁLOVÁ Karate Klub Kyjov1
11TerezaŠTÝBLOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.1

Kumite Balloon Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SebastianŠAROCKÝ BUDO KAN, z.s.72
2SamuelPETULA Karate Klub Kyjov45
3FrantišekHRNČÍŘ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
4ŠimonRADA BUDO KAN, z.s.18
4Jan-RagnarZÁBOJK4 Hodonín, z.s.18
6IvoHRUBÝ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.9

Kumite Balloon Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlenaZBOŘILOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.45
2MilaSOUKUPOVÁ BUDO KAN, z.s.37
3MichaelaJORDANOVÁ K4 Hodonín, z.s.36
3EliškaMÍČKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
5Viktorie-AdélaBOUMOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
6KateřinaMUSILOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kumite Balloon Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KryštofKRÁL Klub karate - dó Bruntál, z.s.63
2TomášSABADAŠ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.37
3LukášSÁGL BUDO KAN, z.s.36
4DanielNAVRÁTIL Klub karate - dó Bruntál, z.s.31
5VojtěchSMĚTÁK BUDO KAN, z.s.27
6RadekDENEMARK L.F. CLUB KARATE, z.s.18
7ÁdámSÁGHY Karate Club Dragons Rosice z.s.10
7AdamZIKMUND Karate Club Dragons Rosice z.s.10
9OndřejBÁČA L.F. CLUB KARATE, z.s.9
10JanKŘÍŽ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž2
11MaximŠTABLA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž1
11ŠimonSEIFRIED Klub karate - dó Bruntál, z.s.1
11JáchymGERHARDT Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.1
11MatějHORÁČEK Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.1
11VítKECLÍK L.F. CLUB KARATE, z.s.1

Kumite Balloon Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnežkaVRÁNOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2AnetteJUNÁKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
2GabrielaBEŠÍKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
4EllaZATLOUKALOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž18
4LeontýnaŠEBELOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18
4TeaVÁLKOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18

Kumite Balloon Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidKOVÁŘ Klub karate - dó Bruntál, z.s.72
2ViktorPIROHA Hanko Kai karate klub Senica45
3DominikDEKAŘ K4 Hodonín, z.s.28
4JosefŠKRHÁK Karate Klub Kyjov27
5TomášJANKOVIČ Hanko Kai karate klub Senica19
6PetrJORDAN K4 Hodonín, z.s.18
6TonyHA Karate Klub Kyjov18
8DominikSLOVÁK Hanko Kai karate klub Senica9
9JakubKOUREK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž5
9DalimilVRÁNA Klub karate - dó Bruntál, z.s.5
11MatthiasKÜHNEL Klub karate - dó Bruntál, z.s.2
11VladimírŽENČÁK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.2
11JanGABZDYL BUDO KAN, z.s.2
14SebastiánČERNOBILA Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.1
14JakubDREWS Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.1

Kumite Balloon Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LenkaBÄROVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.54
2SiennaPALKOVIČ Hanko Kai karate klub Senica36
3EmmaSTEHLÍKOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.27
4ValentinaWOLBERTOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18

Kumite Balloon St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1CuongNGUYEN-TIEN Karate Klub Kyjov72
2DominikALEXANDR Karate Klub Kyjov45
2JakubSVOBODA Hanko Kai karate klub Senica45
4Ivo-AlexanderKOLČAVA Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.19
4MarekFINDEJS BUDO KAN, z.s.19
6DavidVALA L.F. CLUB KARATE, z.s.9
7JanSTRAKA L.F. CLUB KARATE, z.s.1

Kumite Balloon St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikaBĚHALOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.72
2SoňaBRHELOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.45
3JohanaHAJDÍKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž28
4AnetaKUPKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.19
5TerezaŠTÝBLOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18
5KristýnaMATUŠKOVÁ K4 Hodonín, z.s.18
7SabinaOUJESKÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.10
7VanesaKVAPILOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž10
9VeronikaGÁLOVÁ Karate Klub Kyjov9
9YevaKRASNOVA L.F. CLUB KARATE, z.s.9
11KristýnaHAJDOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž2
12MarkétaJANDOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.1

Kata Beginner Chlapci do 7 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NicolasDVOŘÁČEK Karate Club Dragons Rosice z.s.72
2VojtěchŽENČÁK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.54

Kata Beginner Ml. žákyně 8-9 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SofiaAXMANOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.72
2IvetaGALKO Karate Klub Kyjov54
3MagdalénaHRNČÍŘOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
4RozárieMACÁŠKOVÁ TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
5VandaTRECHOVÁ K4 Hodonín, z.s.19
6TerezaBOCHÝNKOVÁ Karate Klub Kyjov9
7AdélaROZHONOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1
7LauraSTEJSKALOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1
7TerezaSVOBODOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1

Kata Beginner Ml. žáci 8-9 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MichaelFERKO BUDO KAN, z.s.36
1DavidDIRGAS L.F. CLUB KARATE, z.s.36
1FilipVLČEK K4 Hodonín, z.s.36
1DominikČECH Karate Klub Kyjov36
5MaxKLÍGL Karate Klub Kyjov28
6Lukáš-VáclavHARANT VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.19
7FrantišekANDRŠ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
8LukášONEATA BUDO KAN, z.s.10
9AdamPASTOREK SHINDÓKAN Jindřichův Hradec9
9OmarAL-SOREHI NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9
11DominikVRÁTNÝ TJ TŽ Třinec4
12DamianPREGUZA K4 Hodonín, z.s.2
13Benedikt-TadeášPETR Karate Klub Kyjov1

Kata Beginner Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JiříŠETINA K4 Hodonín, z.s.72
2RadekPOLÁŠEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.45
3DavidSKŘIPEC Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
4FelixHRABAL Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
5MilanMACÁŠEK TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO18
5MikulášBEŇO K4 Hodonín, z.s.18
5TomášSMUTNÝ L.F. CLUB KARATE, z.s.18
8PetrJUŘÍČEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.5
9OndřejSLÁMA L.F. CLUB KARATE, z.s.2
10VojtěchSALAJKA K4 Hodonín, z.s.1
10AdamKRAJŇAK SHINDÓKAN Jindřichův Hradec1

Kata Beginner Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1EvaBRABCOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.72
2EmaREWAJOVÁ K4 Hodonín, z.s.45
3EsterRAUSZOVÁ Karate Klub Kyjov28
4KarolínaNEVRLÁ K4 Hodonín, z.s.27
4NelaZACHOVÁ K4 Hodonín, z.s.27
6TerezaJURÁSKOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
6AmáliePOLÁŠKOVÁ K4 Hodonín, z.s.18
8AmálieHASÍKOVÁ K4 Hodonín, z.s.2
9TerezaKŘÍŽOVÁ K4 Hodonín, z.s.1

Kata Beginner St. žáci 12-13 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikLAŠTŮVKA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž63
2TadeášHAŠA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
2PatrikTEPLÝ Karate Klub Kyjov36
4AntonínKRČMÁŘ L.F. CLUB KARATE, z.s.28
5MartinNEJEDLÝ BUDO KAN, z.s.27
6FilipGABZDYL BUDO KAN, z.s.19
7MatějSTUCHLÍK Klub karate - dó Bruntál, z.s.18
8AdamRYCHLÝ L.F. CLUB KARATE, z.s.10
9DominikTRECHA K4 Hodonín, z.s.5
10LukášVALÍČEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.2
11PavelKŘEN Karate Klub Kyjov1
11MatyášČEJKA TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO1

Kata Beginner St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaŠÁNOVÁ K4 Hodonín, z.s.72
2ArianaAGACHI K4 Hodonín, z.s.54
3ViktorieBASELOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
4NelaSTAŠKOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.18
4EliškaBILKOVÁ TJ TŽ Třinec18
6TerezaPYSZKOVÁ TJ TŽ Třinec9

Kumite Beginner Chlapci do 7 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NicolasDVOŘÁČEK Karate Club Dragons Rosice z.s.72
2VojtěchŽENČÁK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.54

Kumite Beginner Ml. žákyně 8-9 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SofiaAXMANOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.54
1IvetaGALKO Karate Klub Kyjov54
1RozárieMACÁŠKOVÁ TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
4VandaTRECHOVÁ K4 Hodonín, z.s.36
5AdélaROZHONOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9
5TerezaSVOBODOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9
7MagdalénaHRNČÍŘOVÁNIDOSHINKAN Dojo, z.s.2
8LauraSTEJSKALOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1
8TerezaBOCHÝNKOVÁ Karate Klub Kyjov1

Kumite Beginner Ml. žáci 8-9 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipVLČEK K4 Hodonín, z.s.63
2DavidDIRGAS L.F. CLUB KARATE, z.s.37
3DamianPREGUZA K4 Hodonín, z.s.36
4AdamPASTOREK SHINDÓKAN Jindřichův Hradec27
5MaxKLÍGL Karate Klub Kyjov19
6DominikČECH Karate Klub Kyjov18
7Lukáš-VáclavHARANT VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.10
8LukášONEATA BUDO KAN, z.s.9
8OmarAL-SOREHI NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9
8FrantišekANDRŠ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9
11MichaelFERKO BUDO KAN, z.s.1
11Benedikt-TadeášPETR Karate Klub Kyjov1

Kumite Beginner Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JiříŠETINA K4 Hodonín, z.s.63
2RadekPOLÁŠEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
3MikulášBEŇO K4 Hodonín, z.s.45
4JiříPECUCH K4 Hodonín, z.s.27
5AdamKRAJŇAK SHINDÓKAN Jindřichův Hradec18
6PetrJUŘÍČEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.13
6OndřejSLÁMA L.F. CLUB KARATE, z.s.13
8DavidSKŘIPEC Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž10
9FelixHRABAL Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž2
10VojtěchSALAJKA K4 Hodonín, z.s.1
10MilanMACÁŠEK TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO1
10TomášSMUTNÝ L.F. CLUB KARATE, z.s.1

Kumite Beginner Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AmálieHASÍKOVÁ K4 Hodonín, z.s.54
2AmáliePOLÁŠKOVÁ K4 Hodonín, z.s.37
3EmaREWAJOVÁ K4 Hodonín, z.s.36
4NelaZACHOVÁ K4 Hodonín, z.s.28
4KarolínaNEVRLÁ K4 Hodonín, z.s.28
6EsterRAUSZOVÁ Karate Klub Kyjov27
7EvaBRABCOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.18
8TerezaJURÁSKOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9
9TerezaKŘÍŽOVÁ K4 Hodonín, z.s.1

Kumite Beginner St. žáci 12-13 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DominikLAŠTŮVKA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž37
1LukášVALÍČEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.37
3PatrikTEPLÝ Karate Klub Kyjov36
3DominikTRECHA K4 Hodonín, z.s.36
3MatějSTUCHLÍK Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
6MatyášČEJKA TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
7FilipGABZDYL BUDO KAN, z.s.13
8AntonínKRČMÁŘ L.F. CLUB KARATE, z.s.10
8AdamRYCHLÝ L.F. CLUB KARATE, z.s.10
10MartinNEJEDLÝ BUDO KAN, z.s.1
10PavelKŘEN Karate Klub Kyjov1

Kumite Beginner St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaŠÁNOVÁ K4 Hodonín, z.s.72
2ViktorieBASELOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.45
2ArianaAGACHI K4 Hodonín, z.s.45
4NelaSTAŠKOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.18

Kata Ml. žáci 7-9 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Lukáš-VáclavHARANT VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.81
2Kvído-PetrPÍCHA Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.54
3OliverKLÍMA Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.40.5

Kata Ml. žákyně 7-9 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdelaGAŽOVÁ Hanko Kai karate klub Senica108
2EmilyBRODINOVÁ TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO40.5

Kata Ml. žáci 10-11 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Duc-MinhNGUYEN TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO94.5
2AlexŘEŽÁBEK TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO81
3MartinGAŽO Hanko Kai karate klub Senica67.5
4NicolasHORECKÝ Hanko Kai karate klub Senica40.5
5JanDVOŘÁK Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.27
6AntonínHRNČÍŘ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.15
7JanCOUFAL Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.13.5
7FilipŠÁNA K4 Hodonín, z.s.13.5
9MilanMACÁŠEK TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO6
10Jan-TadeášBOUMA NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1.5
10OskarKLÍMA Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.1.5
10FilipKAROL TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO1.5
10JanKLIMEK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž1.5

Kata Ml. žákyně 10-11 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VeronikaBRYŠKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž94.5
1JulieLEJSKOVÁ BUDO KAN, z.s.94.5
3StellaMALAFOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
4SáraŘEHOŘOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
4KláraANDRŠOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
6ElenaMACHÁČKOVÁ Karate Klub Kyjov13.5
6EliškaANDRŠOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13.5
8RozálieDVOŘÁKOVÁ K4 Hodonín, z.s.1.5
8ZuzanaALBRECHTOVÁ Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.1.5

Kata Starší žáci 12-13 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MiroslavVESELÍK BUDO KAN, z.s.94.5
2RadekHAVLÍČEK NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
2TobiášBUBENÍK BUDO KAN, z.s.54
4LukášMACHÁČEK Karate Klub Kyjov40.5
5JiříSEDLÁK NIDOSHINKAN Dojo, z.s.33
6JanOSTREZY K4 Hodonín, z.s.28.5
7DavidONEATA BUDO KAN, z.s.27
7OndřejUXA Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.27
9OndřejPEKÁREK TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO6
10MatiasSCHINDLER BUDO KAN, z.s.3
11MatějDOHNÁLEK Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.1.5

Kata Starší žákyně 12-13 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KarinKRÚŽEKOVÁHanko Kai karate klub Senica94.5
2AnnaKALMANOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.81
3JulieZEDNÍČKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž67.5
4NikolWOFFOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.40.5
5ElenDOBIÁŠOVÁ BUDO KAN, z.s.28.5
6ViktorieLYSOŇKOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.19.5
7ZuzanaHAUKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž15
8MonikaČAJKOVÁ Karate Klub Kyjov13.5
9SofiePITZINGEROVÁ K4 Hodonín, z.s.7.5
9DanielaWOFFOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.7.5
9AgátaJOZÍFKOVÁ K4 Hodonín, z.s.7.5
12MarieMATUŠKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.3
12GabrielleJURALOVÁ Hanko Kai karate klub Senica3
12AlenaKRAHULOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.3
15JolanaRIDOŠKOVÁ Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.1.5

Kata Dorostenci 14-15 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MichalBRZOBOHATÝ L.F. CLUB KARATE, z.s.94.5
2AlexKNAP Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž67.5
3TomášVRBECKÝ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž54
3AdamILČÍK Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
5SamuelDANĚK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž40.5
6JakubHAJDA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
7LiborBABUŠÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž13.5
8AlexBLACHOWICZ K4 Hodonín, z.s.12
9MichaelWOFF Karate Club Dragons Rosice z.s.7.5
10ŠimonŠMARDA NIDOSHINKAN Dojo, z.s.3
10Abd-AlrahmanKADOUR L.F. CLUB KARATE, z.s.3
10DavidESENDER NIDOSHINKAN Dojo, z.s.3
10TomᚊEBESTÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž3
10MatoušŠIMEK K4 Hodonín, z.s.3

Kata Dorostenky 14-15 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AnnaROMANOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.67.5
2NellyKURYVIÁLOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2EditaPOHLOVÁ BUDO KAN, z.s.54
4MarkétaHRUŠKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž42
5VandaHVĚZDOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.40.5
5MarieKRAHULOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.40.5
7Sára-AnnaJANÁČKOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.27
8NicolKOCOURKOVÁ K4 Hodonín, z.s.13.5
9EvaVRAŇANOVÁ K4 Hodonín, z.s.1.5
9KateřinaFUKSOVÁ K4 Hodonín, z.s.1.5
9AnnaKRAHULCOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1.5

Kata Junioři 16-17 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidBRZOBOHATÝ L.F. CLUB KARATE, z.s.94.5
2TomášPUZRLA L.F. CLUB KARATE, z.s.67.5
3AdamRAUŠER NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
4VáclavHAJDÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž40.5
5SamuelOTRUBČÁK Hanko Kai karate klub Senica27
5LukášZEZULKA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27

Kata Juniorky 16-17 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Silvie-EllaKIRSCHNEROVÁ BUDO KAN, z.s.81
2RianaVESELÍKOVÁ BUDO KAN, z.s.67.5
3NatálieMALAFOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
4KateřinaURBANOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.40.5
5RozárieCIESLAROVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
5BeátaVRBENSKÁ SHINDÓKAN Jindřichův Hradec27
5KateřinaNOVÁKOVÁ BUDO KAN, z.s.27
8ZbořilováVIKTORIE Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.13.5

Kata Muži 16+ let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidBRZOBOHATÝ L.F. CLUB KARATE, z.s.67.5
2IgorLAŠTŮVKA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž54
2MichalKRIŠTOF Hanko Kai karate klub Senica54
2VojtěchSŮKAL L.F. CLUB KARATE, z.s.54
5AdamRAUŠER NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5
6SamuelOTRUBČÁK Hanko Kai karate klub Senica27
6VáclavHAJDÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
8LukášZEZULKA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž13.5

Kata Ženy 16+ let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1RianaVESELÍKOVÁ BUDO KAN, z.s.67.5
2Silvie-EllaKIRSCHNEROVÁ BUDO KAN, z.s.54
2MagdalénaTRTÍKOVÁ BUDO KAN, z.s.54
4SabinaSMÉKALOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.46.5
5NatálieMALAFOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5
6KarolínaTURKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
6TamaraVIDOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.27
6KateřinaNOVÁKOVÁ BUDO KAN, z.s.27
9HanaBŘEZOVJÁKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž13.5
10ZbořilováVIKTORIE Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6
10RozárieCIESLAROVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž6
12KateřinaURBANOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.3
13BeátaVRBENSKÁ SHINDÓKAN Jindřichův Hradec1.5
13MichaelaHOLOTŇÁKOVÁ TJ TŽ Třinec1.5
13EliškaSKLÁŘOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž1.5

Kata Muži U21

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1IgorLAŠTŮVKA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž54
1VojtěchSŮKAL L.F. CLUB KARATE, z.s.54

Kata Ženy U21

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SabinaSMÉKALOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.94.5
2MagdalénaTRTÍKOVÁ BUDO KAN, z.s.54
3MichaelaHOLOTŇÁKOVÁ TJ TŽ Třinec40.5
4KarolínaTURKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
4HanaBŘEZOVJÁKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
4VeronikaHAVLÍČKOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite Ml. žákyně 7-9 let -32 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdelaGAŽOVÁ Hanko Kai karate klub Senica94.5
2EmilyBRODINOVÁ TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54

Kumite Ml. žáci 7-9 let +32 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Lukáš-VáclavHARANT VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.108

Kumite Ml. žákyně 10-11 let -37 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TerezaNEDAVAŠKOVÁ Karate Klub Jeseník z.s.54
1RozálieDVOŘÁKOVÁ K4 Hodonín, z.s.54
3SáraŘEHOŘOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5
3StellaMALAFOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5
5KarolínaKONOPČÍKOVÁ KODOKAI BRNO z.s.27
5EliškaANDRŠOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27

Kumite Ml. žákyně 10-11 let +37 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ElenaMACHÁČKOVÁ Karate Klub Kyjov81
2VeronikaBRYŠKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž67.5
3KláraANDRŠOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
4SofieKOŽUSKÁ Karate Klub Kyjov40.5

Kumite Ml. žáci 10-11 let -43 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexŘEŽÁBEK TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO81
2AdamPOSKER Karate Klub Jeseník z.s.54
2MartinGAŽO Hanko Kai karate klub Senica54
2FilipŠÁNA K4 Hodonín, z.s.54
5JanCOUFAL Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.27
5FilipKAROL TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO27
7AntonínHRNČÍŘ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.15
8Jan-TadeášBOUMA NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13.5
8AntonínADAMEC VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.13.5

Kumite Ml. žáci 10-11 let +43 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Duc-MinhNGUYEN TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
2MilanMACÁŠEK TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO40.5
3JanKLIMEK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
3NicolasHORECKÝ Hanko Kai karate klub Senica27

Kumite St. žáci 12-13 let -45 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LukášMACHÁČEK Karate Klub Kyjov81
2MatějBEŇO K4 Hodonín, z.s.67.5
3JanOSTREZY K4 Hodonín, z.s.54
3TomášKREMER VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.54
3JanHÁJEK Karate Klub Kyjov54
6MiroslavVESELÍK BUDO KAN, z.s.15
7MikulášOBRDLÍK KODOKAI BRNO z.s.13.5
7JanBERAN KODOKAI BRNO z.s.13.5
9MatějDOHNÁLEK Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.6
10JiříSEDLÁK NIDOSHINKAN Dojo, z.s.3
11SebastianSZABO Hanko Kai karate klub Senica1.5
11OndřejPEKÁREK TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO1.5

Kumite St. žáci 12-13 let +45 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DavidONEATA BUDO KAN, z.s.67.5
2TobiášPITZINGER K4 Hodonín, z.s.54
2RadekHAVLÍČEK NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
2TobiášBUBENÍK BUDO KAN, z.s.54
5JakubJANDA Karate Klub Jeseník z.s.40.5
6OliverTALAŠ Karate Klub Kyjov27
7Duc-MinhNGUYEN TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO13.5
8DominikTROPP KODOKAI BRNO z.s.1.5

Kumite St. žákyně 12-13 let -48 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KarolínaMAZNIČENKOVÁ Karate Klub Kyjov81
2SofiePITZINGEROVÁ K4 Hodonín, z.s.67.5
2JulieZEDNÍČKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž67.5
2MarieMATUŠKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.67.5
5ElenMADARI VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.28.5
6AgátaJOZÍFKOVÁ K4 Hodonín, z.s.15
6LauraVILÉMOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.15
8AnetaLEHKÁ TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO13.5
9NelaSTAŠKOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.6
9JolanaRIDOŠKOVÁ Akademie Valašsko-Bojové sporty a sebeobrana z. s.6
11NikolWOFFOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.3
11GabrielleJURALOVÁ Hanko Kai karate klub Senica3
11DanielaWOFFOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.3
11AlenaKRAHULOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.3
15TheaVAŠÍČKOVÁ K4 Hodonín, z.s.1.5

Kumite St. žákyně 12-13 let +48 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MonikaČAJKOVÁ Karate Klub Kyjov67.5
1AnnaKALMANOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.67.5
3SofieSADOVSKÁ K4 Hodonín, z.s.54
3EliškaKULHÁNKOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.54
5ZuzanaHAUKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž28.5
6KamilaTRANOVÁ Karate Klub Kyjov27

Kumite Dorostenci 14-15 let -57 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1Abd-AlrahmanKADOUR L.F. CLUB KARATE, z.s.67.5
1AlešLAZARČÍK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.67.5
3SamuelDANĚK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž60
4AdamILČÍK Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
5AntonínPOLÁŠEK K4 Hodonín, z.s.28.5
6TomášVRBECKÝ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
6DavidHORVÁTH VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.27
8DavidESENDER NIDOSHINKAN Dojo, z.s.15
9VáclavSABADAŠ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.13.5
10LiborBABUŠÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž6
11MichaelWOFF Karate Club Dragons Rosice z.s.3
11JakubHAJDA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž3
13ŠtěpánRAČÁK Karate Klub Jeseník z.s.1.5

Kumite Dorostenci 14-15 let +57 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MichalBRZOBOHATÝ L.F. CLUB KARATE, z.s.108
2OndřejFUKSA K4 Hodonín, z.s.67.5
3ŠtěpánFOLTÝN K4 Hodonín, z.s.40.5
3AlexBLACHOWICZ K4 Hodonín, z.s.40.5
3MatoušŠIMEK K4 Hodonín, z.s.40.5
6MatoušFOLWARCZNÝ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.27
7ŠimonŠMARDA NIDOSHINKAN Dojo, z.s.15
7TeodorBEREC Hanko Kai karate klub Senica15
9TomᚊEBESTÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž7.5
10PeterGAŽO Hanko Kai karate klub Senica3

Kumite Dorostenky 14-15 let -54 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MarianaFEIFIČOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.67.5
2EvaVRAŇANOVÁ K4 Hodonín, z.s.54
2MarkétaHRUŠKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž54
2Sára-AnnaJANÁČKOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
5BarboraPASTORKOVÁ SHINDÓKAN Jindřichův Hradec40.5

Kumite Dorostenky 14-15 let +54 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VandaHVĚZDOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.67.5
1MarieKRAHULOVÁ Karate Club Dragons Rosice z.s.67.5
3AnnaROMANOVÁ L.F. CLUB KARATE, z.s.54
3NelaPOSKEROVÁ Karate Klub Jeseník z.s.54
5ViktorieSEKANINOVÁ Karate Klub Jeseník z.s.40.5
6KateřinaFUKSOVÁ K4 Hodonín, z.s.28.5
7AnnaKRAHULCOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13.5
8EliškaJANČAŘÍKOVÁ Karate Klub Jeseník z.s.1.5

Kumite Junioři 16-17 let -68 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TomášPUZRLA L.F. CLUB KARATE, z.s.94.5
2PavelŽÍLA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.54
3AdamRAUŠER NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5

Kumite Junioři 16-17 let +68 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipANDRES Klub karate - dó Bruntál, z.s.94.5
1DavidBRZOBOHATÝ L.F. CLUB KARATE, z.s.94.5
3JakubMACÍČEK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.54
4MartinVOLEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.27
5VáclavHAJDÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž13.5
6HynekHOLLEIN VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.1.5

Kumite Juniorky 16-17 let +53 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AmálieSTRMISKOVÁ Karate Klub Kyjov108
2NikolDÁVIDOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.40.5
2NatálieMALAFOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.40.5
4BeátaVRBENSKÁ SHINDÓKAN Jindřichův Hradec27
4EmaLINHARTOVÁ Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.27
4KateřinaNOVÁKOVÁ BUDO KAN, z.s.27
7NelaPOSKEROVÁ Karate Klub Jeseník z.s.1.5

Kumite Juniorky 16-17 let -53 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1RianaVESELÍKOVÁ BUDO KAN, z.s.94.5
2TerezaKULHÁNKOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.54

Kumite Muži U21 BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DenisVODIČKA Klub karate - dó Bruntál, z.s.108

Kumite Ženy U21 BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdélaBÁBÍČKOVÁ Karate Klub Kyjov67.5
2MichaelaHOLOTŇÁKOVÁ TJ TŽ Třinec54
2VeronikaHAVLÍČKOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
4KateřinaPJOSOVÁ TJ TŽ Třinec40.5

Kumite Muži 18+ let -75 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexVODIČKA Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
1TomášSÁMEL VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.54

Kumite Muži 18+ let +75 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DenisVODIČKA Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
1JiříHILČER Karate Klub Kyjov54
3VáclavCHALOUPKA Klub karate - dó Bruntál, z.s.40.5

Kumite Ženy 18+ let -68 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdélaMATUŠKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.108
2KateřinaPJOSOVÁ TJ TŽ Třinec40.5

Kumite Ženy 18+ let +68 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdélaBÁBÍČKOVÁ Karate Klub Kyjov94.5
2VeronikaHAVLÍČKOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
3MichaelaHOLOTŇÁKOVÁ TJ TŽ Třinec40.5