Vybrat rok:  Vybrat kategorii:
 Vybrat rok:  Vybrat závodníka:
 Vybrat rok:
 Vybrat soutěž:
 Vybrat rok:  Vybrat klub:
 Vybrat rok:

Nominace "Českého svazu karate Goju ryu, z.s."

pro MČR Goju Ryu 2022

Karate Agility Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LukášBurget Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
1MichaelFERKO TARO KAN, z.s.36
3MarošPROCHÁC Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.30
4MaximŠTABLA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž24
5RichardKozub NIDOSHINKAN Dojo, z.s.15.5
6ŠimonMOLNÁR VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.12
7PavelŠVRČEK Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.9
7LukášONEATA TARO KAN, z.s.9
9JonášCHALOUPKA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.5
10MatyášNEKVINDA K4 Hodonín, z.s.4
11SebastianVONDRÁK NIDOSHINKAN Dojo, z.s.3
12FrantišekANDRŠ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1

Karate Agility Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1GabrielaBEŠÍKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
1IvaVINDIŠOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.36
1LeonaPardyová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
4MagdalénaHrnčířováNIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
5Viktorie-AdélaBOUMOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9

Karate Agility Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AntonínHrnčíř NIDOSHINKAN Dojo, z.s.48
2FilipŠÁNA K4 Hodonín, z.s.41
3RadekPolášek Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
4JakubVALENTA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž13
5DalimilVRÁNA Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
5JanKLIMEK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž12
7VladimírŽENČÁK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.9
8JiříŠETINA Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.8.5
8PetrJuříček Klub karate - dó Bruntál, z.s.8.5
10Eloy-BuffaloMONAGHAM K4 Hodonín, z.s.6
11Jan-TadeášBouma NIDOSHINKAN Dojo, z.s.4.5
12TomasORT Klub karate - dó Bruntál, z.s.4
13TobiasRAŠNOVSKÝ TARO KAN, z.s.3.5
14ErikFURY K4 Hodonín, z.s.3
14MatyášBAŘINA K4 Hodonín, z.s.3

Karate Agility Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1EliškaANDRŠOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.39.5
2KláraAndršová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.37
3VeronikaBRYŠKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž28
4EmmaRaušerová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
5VeronikaKozubová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.15
6EmaREWAJOVÁ K4 Hodonín, z.s.12
7SáraŘehořová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.9
8JulieLEJSKOVÁ TARO KAN, z.s.6
9TerezaKŘÍŽOVÁ K4 Hodonín, z.s.5
10KarolínaJANEČKOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.1

Karate Agility Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TadeášHaša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž72
2MatějDOHNÁLEK Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.33
3MatějSTUCHLÍK Klub karate - dó Bruntál, z.s.29
4LukášVALÍČEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.17
5TomášZAHRADNÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž12
6DominikLaštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž10
7MatiasSCHINDLER TARO KAN, z.s.9
8MatějDOBEŠ K4 Hodonín, z.s.6
9TobiášCHALOUPKA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.1

Karate Agility Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ZuzanaHAUKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž72
2TheaVAŠÍČKOVÁ K4 Hodonín, z.s.36
3ElenDOBIÁŠOVÁ TARO KAN, z.s.24
4JanaBĚHALOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž18
5ViktorieBASELOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.12

Karate Agility St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SebastianOrt Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
1DavidESENDER NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
3AdamGOLDSCHMIED Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.30
4VojtěchCRHA TARO KAN, z.s.24
5SamuelDANĚK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž21
6JanSOMMER Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž12
7ŠimonŠMARDA NIDOSHINKAN Dojo, z.s.11
8Tomᚊebestík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž9
9MatyášFIALA Klub karate - dó Bruntál, z.s.5

Karate Agility St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ChannelRAYMONDE-MADĚRKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
1SofieLEVÁKOVÁ K4 Hodonín, z.s.36
3ZuzanaMEDEOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.24
3VendulaSMEKALOVÁ TARO KAN, z.s.24
5PetraVOLKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
5Channel-RaymondeMADĚRKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž12

Kihon Ido Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MarošPROCHÁC Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.72
2PavelŠVRČEK Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.24
2ŠimonMOLNÁR VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.24
4RichardKozub NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13
5LukášBurget Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
5LukášONEATA TARO KAN, z.s.12
5MichaelFERKO TARO KAN, z.s.12
8FrantišekANDRŠ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.6
8MaximŠTABLA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž6
10SebastianVONDRÁK NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1
10JonášCHALOUPKA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.1

Kihon Ido Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1IvaVINDIŠOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.72
2GabrielaBEŠÍKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.24
2LeonaPardyová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
4Viktorie-AdélaBOUMOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12

Kihon Ido Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AntonínHrnčíř NIDOSHINKAN Dojo, z.s.48
1JiříŠETINA Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.48
3PetrJuříček Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
4RadekPolášek Klub karate - dó Bruntál, z.s.24
5Jan-TadeášBouma NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
6JakubVALENTA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž7
7ErikFURY K4 Hodonín, z.s.6
7JanKLIMEK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž6
9FilipŠÁNA K4 Hodonín, z.s.5
10DalimilVRÁNA Klub karate - dó Bruntál, z.s.4
10VladimírŽENČÁK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.4
12TomasORT Klub karate - dó Bruntál, z.s.1
12FelixHRABAL Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž1
12Eloy-BuffaloMONAGHAM K4 Hodonín, z.s.1

Kihon Ido Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VeronikaBRYŠKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž42
2KláraAndršová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2EmmaRaušerová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
4SáraŘehořová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
5EliškaANDRŠOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
6KarolínaJANEČKOVÁ Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.12
6TerezaKŘÍŽOVÁ K4 Hodonín, z.s.12
8VeronikaKozubová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.7
9EmaREWAJOVÁ K4 Hodonín, z.s.1
9JulieLEJSKOVÁ TARO KAN, z.s.1

Kihon Ido Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TadeášHaša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž72
2MatějDOHNÁLEK Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.30
3DominikLaštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž24
3MatějDOBEŠ K4 Hodonín, z.s.24
5MatějSTUCHLÍK Klub karate - dó Bruntál, z.s.13
6MatiasSCHINDLER TARO KAN, z.s.12
7TomášZAHRADNÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž6
7TobiášCHALOUPKA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.6
9LukášVALÍČEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.2

Kihon Ido Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ZuzanaHAUKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž72
2TheaVAŠÍČKOVÁ K4 Hodonín, z.s.36
3JanaBĚHALOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž24
3ElenDOBIÁŠOVÁ TARO KAN, z.s.24
5ViktorieBASELOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.12

Kihon Ido St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SamuelDANĚK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
1AdamGOLDSCHMIED Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.36
1Tomᚊebestík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
1JanSOMMER Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
5ŠimonŠMARDA NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
6VojtěchCRHA TARO KAN, z.s.12
7SebastianOrt Klub karate - dó Bruntál, z.s.6
7MatyášFIALA Klub karate - dó Bruntál, z.s.6
7DavidESENDER NIDOSHINKAN Dojo, z.s.6

Kihon Ido St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ChannelRAYMONDE-MADĚRKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
1Channel-RaymondeMADĚRKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
3ZuzanaMEDEOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.24
3VendulaSMEKALOVÁ TARO KAN, z.s.24
5PetraVOLKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
5SofieLEVÁKOVÁ K4 Hodonín, z.s.12

Kumite Balloon Chlapci do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LukášBurget Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
1MichaelFERKO TARO KAN, z.s.36
3RichardKozub NIDOSHINKAN Dojo, z.s.30
4LukášONEATA TARO KAN, z.s.24
5FrantišekANDRŠ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.12
5MarošPROCHÁC Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.12
7MaximŠTABLA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž6
8SebastianVONDRÁK NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1
8ŠimonMOLNÁR VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.1
8JonášCHALOUPKA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.1
8MatyášNEKVINDA K4 Hodonín, z.s.1

Kumite Balloon Děvčata do 7 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1GabrielaBEŠÍKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
1LeonaPardyová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
3Viktorie-AdélaBOUMOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
4MagdalénaHrnčířováNIDOSHINKAN Dojo, z.s.12

Kumite Balloon Ml. žáci 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipŠÁNA K4 Hodonín, z.s.72
2Jan-TadeášBouma NIDOSHINKAN Dojo, z.s.25
3JakubVALENTA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž24
3RadekPolášek Klub karate - dó Bruntál, z.s.24
5AntonínHrnčíř NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13
6PetrJuříček Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
6JiříŠETINA Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.12
8ErikFURY K4 Hodonín, z.s.6
8FelixHRABAL Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž6
10DalimilVRÁNA Klub karate - dó Bruntál, z.s.4
10VladimírŽENČÁK VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.4
12TomasORT Klub karate - dó Bruntál, z.s.1
12JakubDOPITA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.1
12JanKLIMEK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž1
12Eloy-BuffaloMONAGHAM K4 Hodonín, z.s.1

Kumite Balloon Ml. žákyně 8-9 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VeronikaBRYŠKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž42
2EliškaANDRŠOVÁ NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
2EmmaRaušerová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
4KláraAndršová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
4JulieLEJSKOVÁ TARO KAN, z.s.24
6VeronikaKozubová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.13
7SáraŘehořová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.6
8EmaREWAJOVÁ K4 Hodonín, z.s.1
8TerezaKŘÍŽOVÁ K4 Hodonín, z.s.1

Kumite Balloon Ml. žáci 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TadeášHaša Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž60
2DominikLaštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž48
3MatějDOBEŠ K4 Hodonín, z.s.24
4LukášVALÍČEK Klub karate - dó Bruntál, z.s.18
5TomášZAHRADNÍK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž12
5TobiášCHALOUPKA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.12
7MatějSTUCHLÍK Klub karate - dó Bruntál, z.s.7
8MatiasSCHINDLER TARO KAN, z.s.6
9MatějDOHNÁLEK Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.1

Kumite Balloon Ml. žákyně 10-11 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TheaVAŠÍČKOVÁ K4 Hodonín, z.s.72
2ZuzanaHAUKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
3JanaBĚHALOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž24
3ElenDOBIÁŠOVÁ TARO KAN, z.s.24
5ViktorieBASELOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.12

Kumite Balloon St. žáci 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SamuelDANĚK Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž60
2AdamGOLDSCHMIED Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.42
3DavidESENDER NIDOSHINKAN Dojo, z.s.24
4ŠimonŠMARDA NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18
5Tomᚊebestík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž12
5JanSOMMER Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž12
5VojtěchCRHA TARO KAN, z.s.12
8SebastianOrt Klub karate - dó Bruntál, z.s.6
8MatyášFIALA Klub karate - dó Bruntál, z.s.6

Kumite Balloon St. žákyně 12-13 let (≤ 8.kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1ChannelRAYMONDE-MADĚRKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
1SofieLEVÁKOVÁ K4 Hodonín, z.s.36
3ZuzanaMEDEOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.24
3VendulaSMEKALOVÁ TARO KAN, z.s.24
5PetraVOLKOVÁ Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
5Channel-RaymondeMADĚRKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž12

Kata Beginner Chlapci do 7 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MaxBĚLKA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36

Kata Beginner Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MatějBEŇO K4 Hodonín, z.s.42
2JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica36
2DavidOneata TARO KAN, z.s.36
4TobiášPitzinger K4 Hodonín, z.s.24
5DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
5LadislavŽenata K4 Hodonín, z.s.12

Kata Beginner Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JulieZedníčková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž72
2ŠárkaZicháčková Karate Klub Kyjov24
2MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.24
2MonikaČajková Karate Klub Kyjov24
5SofiePitzingerová K4 Hodonín, z.s.12

Kata Beginner St. žáci 12-13 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LiborBabušík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž60
2LukášMeca Klub karate - dó Bruntál, z.s.36

Kata Beginner St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdrianaJašková TARO KAN, z.s.60
2AdélaChaloupková Karate Klub Kyjov36
2EvaVRAŇANOVÁ K4 Hodonín, z.s.36

Kumite Beginner Chlapci do 7 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MaxBĚLKA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.36

Kumite Beginner Ml. žáci 10-11 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica60
2MatějBEŇO K4 Hodonín, z.s.42
3OliverTalaš Karate Klub Kyjov24
4DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
4LadislavŽenata K4 Hodonín, z.s.12
4TobiášPitzinger K4 Hodonín, z.s.12
7DavidOneata TARO KAN, z.s.6

Kumite Beginner Ml. žákyně 10-11 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1JulieZedníčková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž60
2SofiePitzingerová K4 Hodonín, z.s.36
3ŠárkaZicháčková Karate Klub Kyjov24
3MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.24
5MonikaČajková Karate Klub Kyjov12

Kumite Beginner St. žáci 12-13 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LiborBabušík Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž72
2LukášMeca Klub karate - dó Bruntál, z.s.24

Kumite Beginner St. žákyně 12-13 let (7.Kyu)

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1EvaVRAŇANOVÁ K4 Hodonín, z.s.60
2AdrianaJašková TARO KAN, z.s.36
2AdélaChaloupková Karate Klub Kyjov36

Kata jednotlivci Ml. žáci 7-9 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO108
2FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO72
3JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kata jednotlivci Ml. žákyně 7-9 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.108

Kata jednotlivci Ml. žáci 10-11 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1OndřejUxa Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.90
2TobiášBubeník Karate Klub Kyjov72
3MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.37.5
4RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
5JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica18
5MichalVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.18
7OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO1.5
7DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.1.5
7DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1.5

Kata jednotlivci Ml. žákyně 10-11 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KarinKrúžekováHanko Kai karate klub Senica108
2JulieZedníčková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž54
2AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
4NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.27
5ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.19.5
6AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.18
7DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.10.5
8MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.1.5
8AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO1.5

Kata jednotlivci Starší žáci 12-13 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.108
2AlexKnap Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž54
3TomášVrbecký Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž45
4TomášRAJT TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO19.5
5MichalBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.18
5MartinVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.18
7DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.9
7JosefMrázek L.F. CLUB KARATE, z.s.9
9MatyášKONOPČÍK KODOKAI BRNO z.s.1.5
9RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1.5
9OndřejŠAFRATA Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.1.5

Kata jednotlivci Starší žákyně 12-13 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.108
2EditaPohlová BUDO KAN, z.s.54
3MarkétaHrušková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž45
4BarboraPastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec36
5VandaHvězdová Karate Club Dragons Rosice z.s.19.5
6KarolínaDobiášová K4 Hodonín, z.s.10.5
6NicolKocourková K4 Hodonín, z.s.10.5
6AdrianaJordánová K4 Hodonín, z.s.10.5
9AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.6
10MarieKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.3
11DianaDžačovská Hanko Kai karate klub Senica1.5
11NatálieKellerová KODOKAI BRNO z.s.1.5

Kata jednotlivci Dorostenci 14-15 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SamuelOtrubčák Hanko Kai karate klub Senica54
1AdamRaušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
3TomášPuzrla L.F. CLUB KARATE, z.s.37.5
4DavidBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.36
5AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
6ViktorČástek BUDO KAN, z.s.19.5
7MatyášŘačák L.F. CLUB KARATE, z.s.18
7TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.18
9MatyášŘEZÁČ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž9
10LukášZEZULKA Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž6

Kata jednotlivci Dorostenky 14-15 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.72
2RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.54
2Silvie-EllaKirschnerová BUDO KAN, z.s.54
2KateřinaNováková BUDO KAN, z.s.54
5KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
6NikolaVoksová Klub karate - dó Bruntál, z.s.12
7KateřinaUrbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.10.5
7BáraŠmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.10.5
9EmaLINHARTOVÁ Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.9
10AlexandraPilchová TJ TŽ Třinec6
11RozárieCieslarová Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž3
11AdélaBlumensteinováOddíl karate TJ Slavia Kroměříž3
13LauraDžačovská Hanko Kai karate klub Senica1.5
13AnnaRypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO1.5
13JanaJanečková L.F. CLUB KARATE, z.s.1.5

Kata jednotlivci Junioři 16-17 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1OldřichVašíček BUDO KAN, z.s.90
2IgorLaštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž54
2FilipPohl BUDO KAN, z.s.54
4MichalKomín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec27
4EduardSchwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.27
6TomášSámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.18
7PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO9
8BrunoČáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1.5

Kata jednotlivci Juniorky 16-17 let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetraHlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.72
2VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
2SabinaSmékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2Alice-JanaKirschnerová BUDO KAN, z.s.54
5KarolínaTURKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
6HanaBřezovjáková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž10.5
7AnettaSVÁNOVSKÁ KODOKAI BRNO z.s.1.5

Kata jednotlivci Muži 16+ let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipPohl BUDO KAN, z.s.54
1VítMasař BUDO KAN, z.s.54
3OldřichVašíček BUDO KAN, z.s.45
4IgorLaštůvka Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
4MartinUnger Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž36
4VojtěchSůkal L.F. CLUB KARATE, z.s.36
7TomášSámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.9
7ViktorDARIIENKO SHINDÓKAN Jindřichův Hradec9
9PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO6
10BrunoČáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s.1.5
10DavidHercog SHINDÓKAN Jindřichův Hradec1.5
10ŠimonCícha Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž1.5
10EduardSchwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.1.5

Kata jednotlivci Ženy 16+ let

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1PetraHlaváčová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.55.5
2SabinaSmékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2Alice-JanaKirschnerová BUDO KAN, z.s.54
4MagdalénaTrtíková BUDO KAN, z.s.36
5KarolínaTURKOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž19.5
5VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.19.5
7HanaBřezovjáková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž18
7MichaelaSchmiedová BUDO KAN, z.s.18
9EliškaSKLÁŘOVÁ Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž10.5

Kumite jednotlivci Ml. žáci 7-9 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipKarol TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO108
2AdamPOSKER Karate Klub Jeseník z.s.54
2AlexŘežábek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO54
4MaxBĚLKA VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.18
4JanBureš NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kumite jednotlivci Ml. žákyně 7-9 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1SofieSEKANINOVÁ Karate Klub Jeseník z.s.90
1TerezaNEDAVAŠKOVÁ Karate Klub Jeseník z.s.90
3StellaMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36

Kumite jednotlivci Ml. žáci 10-11 let -38 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LukášMacháček Karate Klub Kyjov108
2JanHájek Karate Klub Kyjov54
3MiroslavVeselík BUDO KAN, z.s.36
3OndřejPekárek TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO36
5MichalVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.18
6DavidHojgr Klub karate - dó Bruntál, z.s.9

Kumite jednotlivci Ml. žáci 10-11 let +38 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TobiášBubeník Karate Klub Kyjov108
2JakubJANDA Karate Klub Jeseník z.s.54
2JakubBriestenský Hanko Kai karate klub Senica54
4RadekHavlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s.27
5DominikVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kumite jednotlivci Ml. žákyně 10-11 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KamilaTranová Karate Klub Kyjov72
2MarieMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2SofieSadovská K4 Hodonín, z.s.54
4KarinKrúžekováHanko Kai karate klub Senica36
5AnnaKalmanová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.19.5
6AlenaKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.18
6AnetaLehká TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO18
8DanielaWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.10.5
8NikolWoffová Karate Club Dragons Rosice z.s.10.5
10ViktorieLysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s.7.5
10JulieZedníčková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž7.5
12AdrianaKuchtová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.1.5

Kumite jednotlivci St. žáci 12-13 let -45 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1TomášVrbecký Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž72
2AdamIlčík Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2ŠtěpánFoltýn K4 Hodonín, z.s.54
4RobinVávra NIDOSHINKAN Dojo, z.s.18

Kumite jednotlivci St. žáci 12-13 let +45 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1MatějHekele K4 Hodonín, z.s.108
2TomášRAJT TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO42
3VlastimilOndra Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
3MichalBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.36
5RadovanZerzavý Klub karate - dó Bruntál, z.s.18
5OndřejFuksa K4 Hodonín, z.s.18
7AdamPAVLÍK Karate Klub Kyjov9
7DominikMajer Karate Club Dragons Rosice z.s.9
7TobyZahradník K4 Hodonín, z.s.9
7MartinVaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.9
11JosefMrázek L.F. CLUB KARATE, z.s.1.5
11AlexKnap Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž1.5
11OndřejŠAFRATA Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.1.5

Kumite jednotlivci St. žákyně 12-13 let -47 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KarolínaDobiášová K4 Hodonín, z.s.72
1BarboraPastorková SHINDÓKAN Jindřichův Hradec72
1AdrianaJordánová K4 Hodonín, z.s.72
4MarkétaHrušková Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž27
5AnnaRomanová L.F. CLUB KARATE, z.s.18
6NellyKuryviálová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.9
6DianaDžačovská Hanko Kai karate klub Senica9

Kumite jednotlivci St. žákyně 12-13 let +47 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1VandaHvězdová Karate Club Dragons Rosice z.s.72
2MarieKrahulová Karate Club Dragons Rosice z.s.54
2ViktorieSEKANINOVÁ Karate Klub Jeseník z.s.54
4NatálieKellerová KODOKAI BRNO z.s.36
5NicolKocourková K4 Hodonín, z.s.27
6TaťánaRUSSWURMOVÁ Karate Klub Jeseník z.s.18
7TerezaPichlerová Karate Klub Kyjov10.5

Kumite jednotlivci Dorostenci 14-15 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1FilipAndres BUDO KAN, z.s.108
2TomášPuzrla L.F. CLUB KARATE, z.s.45
3TomášSlabý KODOKAI BRNO z.s.36
4JanŠtefánekTJ TŽ Třinec19.5
5SamuelOtrubčák Hanko Kai karate klub Senica18
5DavidBrzobohatý L.F. CLUB KARATE, z.s.18
5MatyášŘačák L.F. CLUB KARATE, z.s.18
8ŠtěpánŠimončík Klub karate - dó Bruntál, z.s.10.5
8AlešKotoulek NIDOSHINKAN Dojo, z.s.10.5
10FrantišekTrubelík Karate Klub Kyjov9
11AdamRaušer NIDOSHINKAN Dojo, z.s.6
12ViktorČástek BUDO KAN, z.s.3

Kumite jednotlivci Dorostenky 14-15 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1NatálieMalafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.63
2JanaJanečková L.F. CLUB KARATE, z.s.54
3AmálieStrmisková Karate Klub Kyjov45
4KamilaKarásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
4NikolaVoksová Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
4AnnaRypalová TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO36
7RianaVeselíková BUDO KAN, z.s.15
8ValérieŘačáková L.F. CLUB KARATE, z.s.9
9AdélaBlumensteinováOddíl karate TJ Slavia Kroměříž7.5
10BáraŠmorová NIDOSHINKAN Dojo, z.s.3
11LauraDžačovská Hanko Kai karate klub Senica1.5
11MichaelaPOKLADNÍKOVÁ KODOKAI BRNO z.s.1.5
11EmaLINHARTOVÁ Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s.1.5

Kumite jednotlivci Junioři 16-17 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1LukášBěloch K4 Hodonín, z.s.72
2TomášSámel VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.54
3OldřichVašíček BUDO KAN, z.s.36
3BrunoČáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s.36
5MichalKomín SHINDÓKAN Jindřichův Hradec19.5
6EduardSchwarz VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.18
6PetrNguyen TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO18

Kumite jednotlivci Juniorky 16-17 let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1KateřinaPjosová TJ TŽ Třinec108
2SabinaSmékalová Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s.54
2VeronikaHavlíčková NIDOSHINKAN Dojo, z.s.54
4NatálieROSKOLOVÁ VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s.18
4AnettaSVÁNOVSKÁ KODOKAI BRNO z.s.18
6AdélaBábíčková Karate Klub Kyjov9

Kumite jednotlivci Muži 18+ let -78 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AlexVodička Klub karate - dó Bruntál, z.s.108
2FilipDvořák Klub karate - dó Bruntál, z.s.36
2ViktorDARIIENKO SHINDÓKAN Jindřichův Hradec36
4AlexandrMazmanov BUDO KAN, z.s.18
4MiloslavHermann BUDO KAN, z.s.18

Kumite jednotlivci Muži 18+ let +78 kg

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1DenisVodička Klub karate - dó Bruntál, z.s.72
1AlexVodička Klub karate - dó Bruntál, z.s.72
3LubomírVaverka Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
4JiříHilčer Karate Klub Kyjov18
5ŠimonCícha Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž9

Kumite jednotlivci Ženy 18+ let BRH

PořadíJménoPříjmeníOddílBody
1AdélaMatušková Klub karate - dó Bruntál, z.s.54
2NelaBrázdilová Klub karate - dó Bruntál, z.s.36